Evert Wilhelmus Hanswijk, 19292011 (aged 82 years)

Evert Wilhelmus Hanswijk
Name
Evert Wilhelmus /Hanswijk/
Surname
Hanswijk
Given names
Evert Wilhelmus
Also known as
Eef
Birth March 27, 1929
Citation details:

Gezinskaart Johannes Hanswijk

Death of a maternal grandfatherEvert Wilhelmus Bleijenberg
February 4, 1931 (aged 1 year)
Source: Overlijden
Citation details:

Nummer A54, Aktenr 635

Note: Aangiftedatum 5 februari 1931
Death of a maternal grandmotherPieternella Karreman
August 20, 1934 (aged 5 years)
Source: Overlijden
Citation details:

Aktenr. 3152

Note: Aangiftedatum 21 augustus 1934
Death of a paternal grandfatherHermanus Hanswijk
June 3, 1947 (aged 18 years)
Source: Overlijden
Citation details:

Rouwkaart

Burial of a paternal grandfatherHermanus Hanswijk
June 7, 1947 (aged 18 years)
Source: Begraven
Citation details:

Rouwkaart

Note: Algemene Begraafplaats Crooswijk.
Death of a paternal grandmotherIlse Marie Jacoba Bark
December 28, 1947 (aged 18 years)
Source: Overlijden
Citation details:

Rouwkaart

Note: Kopie overlijdensakte aanwezig.
Burial of a paternal grandmotherIlse Marie Jacoba Bark
January 2, 1948 (aged 18 years)
Source: Begraven
Citation details:

Rouwkaart

Note: Algemene Begraafplaats Crooswijk.
Death of a fatherJohannes Hanswijk
April 1, 1971 (aged 42 years)
Source: Overlijden
Citation details:

Persoonskaart (voorzijde)

Cremation of a fatherJohannes Hanswijk
April 5, 1971 (aged 42 years)
Source: Crematie
Note: Crematorium Rotterdam-Zuid, Maeterlinckweg 101, Rotterdam
Death of a motherAdriana Wilhelmina Bleijenberg
May 15, 1987 (aged 58 years)
Source: Overlijden
Citation details:

Rouwkaart

Cremation of a motherAdriana Wilhelmina Bleijenberg
May 19, 1987 (aged 58 years)
Source: Crematie
Citation details:

Rouwkaart

Note: Crematorium "Hofwijk", Rotterdam-Overschie.
Death July 31, 2011 (aged 82 years)
Source: Overlijden
Citation details:

Rouwkaart

Cremation August 5, 2011 (5 days after death)
Source: Crematie
Citation details:

Rouwkaart

Family with parents
father
Johannes Hanswijk
18971971
Birth: September 16, 1897Rotterdam
Death: April 1, 1971Rotterdam
mother
Adriana Wilhelmina Bleijenberg
18971987
Birth: October 28, 1897Vlissingen
Death: May 15, 1987Rotterdam
Marriage
Marriage: March 12, 1919Rotterdam
7 months
elder brother
Hermanus Hanswijk
19192013
Birth: October 22, 1919Rotterdam
Death: August 7, 2013Landgraaf
15 months
elder sister
Pieternella Hanswijk
19212020
Birth: January 10, 1921Rotterdam
Death: April 21, 2020Capelle a/d IJssel
2 years
elder brother
Johannes Hanswijk
19232019
Birth: May 15, 1923Rotterdam
Death: February 14, 2019Vlaardingen
6 years
himself
Evert Wilhelmus Hanswijk
19292011
Birth: March 27, 1929Rotterdam
Death: July 31, 2011Hellevoetsluis
Family with Willy Ida Pols
himself
Evert Wilhelmus Hanswijk
19292011
Birth: March 27, 1929Rotterdam
Death: July 31, 2011Hellevoetsluis
wife
Willie Ida Pols
19362016
Birth: November 5, 1936
Death: December 12, 2016Rotterdam
son
Private
BirthGeboorte en/of doop:
Citation details:

Gezinskaart Johannes Hanswijk

DeathOverlijden
Citation details:

Rouwkaart

CremationCrematie
Citation details:

Rouwkaart

Note

Roepnaam: Eef

Evert Wilhelmus Hanswijk is overleden op 31 juli 2011 te Hellevoetsluis. Crematie: 5 augustus 2011 te Spijkenisse. Bron: rouwkaart

Diverse familieberichten Het Vrije Volk aanwezig.

1986: Drager Eremedaille, verbonden aan de Orde van Oranje-Nassau in zilver. (kopie vermelding in Vrije Volk aanwezig)