Jantje Willemina Scholtens, 19011984 (aged 82 years)

Jantje Willemina Scholtens
Name
Jantje Willemina /Scholtens/
Surname
Scholtens
Given names
Jantje Willemina
Also known as
Annie
Birth August 29, 1901
Citation details:

Aktenr 1258

Note: Aangiftedatum: 31 augustus 1901.
Birth of a brotherKlaas Scholtens
February 21, 1903 (aged 1 year)
Citation details:

Aktenr 303

Note: Aangiftedatum: 21 februari 1903
Birth of a brotherWillem Scholtens
November 24, 1906 (aged 5 years)
Citation details:

Geboorteregister Groningen 1906, aktenr. 1707

Death of a brotherWillem Scholtens
March 7, 1907 (aged 5 years)
Source: Overlijden
Citation details:

Overlijdensregister Groningen 1907, aktenr. 314

Note: Aangiftedatum 7 maart 1907
Death of a maternal grandfatherKlaas Woltjer
June 27, 1915 (aged 13 years)
Source: Overlijden
Citation details:

Aktenummer: 735

Note: Aangiftedatum 28 juni 1915
MarriageNicolaas RöderView this family
October 28, 1925 (aged 24 years)
Source: Huwelijk
Birth of a sonFrederik Nicolaas Röder
January 16, 1926 (aged 24 years)
Citation details:

Persoonskaart Nicolaas Röder

Death of a paternal grandfatherWillem Scholtens
June 25, 1927 (aged 25 years)
Source: Overlijden
Citation details:

Aktenummer: 815

Note: Aangiftedatum: 27-06-1927

Aangiftedatum: 27-06-1927 Kopie rouwadvertentie Nieuwsblad van het Noorden, 28/06/1927, aanwezig.

Birth of a daughterMaria Klasina Röder
December 4, 1927 (aged 26 years)
Citation details:

Trouwboekje

Birth of a sonNicolaas Frederik Röder
April 4, 1929 (aged 27 years)
Citation details:

Persoonskaart Nicolaas Röder

Death of a maternal grandmotherAnnegiena Frederika Stalman
July 19, 1929 (aged 27 years)
Source: Overlijden
Citation details:

Aktenummer 1155

Note: Aangiftedatum 20 juli 1929.
Death of a paternal grandmotherJantje Bakker
July 31, 1930 (aged 28 years)
Source: Overlijden
Citation details:

Aktenummer: 949

Note: Aangiftedatum: 01-08-1930
Burial of a paternal grandmotherJantje Bakker
August 4, 1930 (aged 28 years)
Source: Begraven
Citation details:

Familieadvertentie Nieuwsblad van het Noorden, 1 aug. 1930

Note: Zuiderbegraafplaats, Groningen.
Birth of a daughterKlasina Maria Röder
February 2, 1939 (aged 37 years)
Citation details:

Persoonskaart Nicolaas Röder

Death of a fatherFrederik Scholtens
June 23, 1957 (aged 55 years)
Source: Overlijden
Citation details:

Rouwkaart

Note: Kopie overlijdensadvertentie Nieuwsblad van het Noorden, 24-06-1957, aanwezig.
Burial of a fatherFrederik Scholtens
June 27, 1957 (aged 55 years)
Source: Begraven
Citation details:

Rouwkaart

Note: Begraafplaats Selwerderhof, Groningen.
Death of a motherKlasina Maria Woltjer
November 24, 1966 (aged 65 years)
Source: Overlijden
Citation details:

Rouwkaart

Burial of a motherKlasina Maria Woltjer
November 28, 1966 (aged 65 years)
Source: Begraven
Citation details:

Rouwkaart

Note: Begraafplaats Selwerderhof, Groningen
Death January 30, 1984 (aged 82 years)
Source: Overlijden
Citation details:

Rouwkaart

Cremation February 3, 1984 (4 days after death)
Source: Crematie
Citation details:

Rouwkaart

Note: Crematorium "Hofwijk", Rotterdam-Overschie.
Family with parents
father
Frederik Scholtens
18781957
Birth: December 5, 1878Groningen
Death: June 23, 1957Groningen
mother
Klasina Maria Woltjer
18801966
Birth: January 5, 1880Groningen
Death: November 24, 1966Groningen
herself
Jantje Willemina Scholtens
19011984
Birth: August 29, 1901Groningen
Death: January 30, 1984Rotterdam
18 months
younger brother
4 years
younger brother
19061907
Birth: November 24, 1906Groningen
Death: March 7, 1907Groningen
sister
Private
brother
Private
sister
Private
Family with Nicolaas Röder
husband
Nicolaas Röder
19011985
Birth: April 26, 1901Heemstede
Death: December 2, 1985Rotterdam
herself
Jantje Willemina Scholtens
19011984
Birth: August 29, 1901Groningen
Death: January 30, 1984Rotterdam
Marriage
Marriage: October 28, 1925Den Haag
3 months
son
Frederik Nicolaas Röder
19261991
Birth: January 16, 1926Groningen
Death: January 9, 1991Voorschoten
23 months
daughter
Maria Klasina Röder
19272013
Birth: December 4, 1927Rotterdam
Death: March 13, 2013Schiedam
16 months
son
Nicolaas Frederik Röder
19292012
Birth: April 4, 1929Rotterdam
Death: August 9, 2012Schiedam
10 years
daughter
Klasina Maria Röder
19392001
Birth: February 2, 1939Rotterdam
Death: March 1, 2001Rotterdam
BirthGeboorte en/of doop:
Citation details:

Aktenr 1258

Note: Aangiftedatum: 31 augustus 1901.
MarriageHuwelijk
Citation details:

p. 36, Nr 1252

DeathOverlijden
Citation details:

Rouwkaart

CremationCrematie
Citation details:

Rouwkaart

Note: Crematorium "Hofwijk", Rotterdam-Overschie.
Birth

Aangiftedatum: 31 augustus 1901.

Cremation

Crematorium "Hofwijk", Rotterdam-Overschie.

Note

Roepnaam: "Annie".

Uit de huwelijksakte van haar ouders: "De Echtgenooten hebben voorts verklaard dat zij het kind uit de Echtenoote binnen dezer Gemeente geboren den negenentwintigste Augustus 1901 en blijkens het Register der Acten van Geborenen dezer Ge., in dat Register ingeschreven met de namen van Jantje Willemina voor hunnen dochter erkennen."

Vanaf 31 januari 1924 woont zij niet meer in Groningen maar in Den Haag. Gezinskaart aanwezig. Persoonskaart aanwezig.

Note

28 oktober 1925: Breedstraat 130, Den Haag. 12 mei 1926: Groningen, Zuidersingelstraat 10. 2 aug 1926: Breedstraat 130, Den Haag.

27 dec 1926: Pretoriusstraat 74, Den Haag. 5 oktober 1927: Rotterdam

"Huw.-bijlagen 1898-1944 v/a okt in de Tweede Wereldoorlog verloren gegaan" (bron: www.genver.nl)