Adriana Wilhelmina Bleijenberg, 18971987 (aged 89 years)

Adriana Wilhelmina Bleijenberg
Name
Adriana Wilhelmina /Bleijenberg/
Surname
Bleijenberg
Given names
Adriana Wilhelmina
Also known as
Jaan
Birth October 28, 1897
Citation details:

Aktenr 604

Note: Afbeelding: Uittreksel uit het Geboorteregister
Death of a maternal grandfatherLeunis Karreman
March 24, 1898 (aged 4 months)
Source: Overlijden
Citation details:

Rotterdam 1898 b124, aktenr. aktenr. 1470

Birth of a sisterMaria Christina Bleijenberg
September 9, 1899 (aged 1 year)
Citation details:

Gezinskaart E. W. Bleijenberg

Death of a sisterMaria Christina Bleijenberg
November 18, 1918 (aged 21 years)
Source: Overlijden
Citation details:

1918, nummer m051v, akte nr. 6540

MarriageJohannes HanswijkView this family
March 12, 1919 (aged 21 years)
Source: Huwelijk
Citation details:

Burgerlijke stand Rotterdam Huwelijken 1919, folio d37v., aktenr 538

Birth of a sonHermanus Hanswijk
October 22, 1919 (aged 21 years)
Citation details:

Gezinskaart Johannes Hanswijk

Birth of a daughterPieternella Hanswijk
January 10, 1921 (aged 23 years)
Citation details:

Gezinskaart Johannes Hanswijk

Birth of a sonJohannes Hanswijk
May 15, 1923 (aged 25 years)
Citation details:

Trouwboekje

Death of a paternal grandfatherEvert Wilhelmus Bleijenberg
December 24, 1923 (aged 26 years)
Source: Overlijden
Citation details:

Aktenummer: 210

Death of a paternal grandmotherMaria Christina Azaert
November 23, 1926 (aged 29 years)
Source: Overlijden
Citation details:

Aktenummer: 200

Note: Aangiftedatum: 23 november 1926
Birth of a sonEvert Wilhelmus Hanswijk
March 27, 1929 (aged 31 years)
Citation details:

Gezinskaart Johannes Hanswijk

Death of a fatherEvert Wilhelmus Bleijenberg
February 4, 1931 (aged 33 years)
Source: Overlijden
Citation details:

Nummer A54, Aktenr 635

Note: Aangiftedatum 5 februari 1931
Death of a motherPieternella Karreman
August 20, 1934 (aged 36 years)
Source: Overlijden
Citation details:

Aktenr. 3152

Note: Aangiftedatum 21 augustus 1934
Marriage of a childAdriaan Pieter Leonardus MeermanPieternella HanswijkView this family
July 28, 1943 (aged 45 years)
Death of a brotherEvert Wilhelmus Bleijenberg
September 4, 1964 (aged 66 years)
Source: Overlijden
Citation details:

Folionummer: A3-143v aktenr. 2172

Death of a husbandJohannes Hanswijk
April 1, 1971 (aged 73 years)
Source: Overlijden
Citation details:

Persoonskaart (voorzijde)

Cremation of a husbandJohannes Hanswijk
April 5, 1971 (aged 73 years)
Source: Crematie
Note: Crematorium Rotterdam-Zuid, Maeterlinckweg 101, Rotterdam
Death of a sisterPieternella Bleijenberg
about 1978 (aged 80 years)
Source: Overlijden
Citation details:

Bron: John Peterbroers

Death of a brotherPetrus Gerardus Augustinus Bleijenberg
January 7, 1983 (aged 85 years)
Source: Overlijden
Citation details:

Rouwkaart

Note: Rouwkaart aanwezig.
Burial of a brotherPetrus Gerardus Augustinus Bleijenberg
January 12, 1983 (aged 85 years)
Source: Overlijden
Citation details:

Rouwkaart

Note: Crematie in Hofwijk, Rotterdam-Overschie.
Death May 15, 1987 (aged 89 years)
Source: Overlijden
Citation details:

Rouwkaart

Cremation May 19, 1987 (4 days after death)
Source: Crematie
Citation details:

Rouwkaart

Note: Crematorium "Hofwijk", Rotterdam-Overschie.
Family with parents
father
mother
Marriage
Marriage: August 2, 1889Vlissingen
-10 months
elder brother
18881891
Birth: October 6, 1888Vlissingen
Death: January 4, 1891Vlissingen
18 months
elder brother
15 months
elder brother
18911892
Birth: July 5, 1891Vlissingen
Death: January 25, 1892Vlissingen
18 months
elder brother
Petrus Gerardus Augustinus Bleijenberg
18921983
Birth: December 16, 1892Vlissingen
Death: January 7, 1983Rotterdam
2 years
elder sister
18 months
elder brother
18 months
herself
Adriana Wilhelmina Bleijenberg
18971987
Birth: October 28, 1897Vlissingen
Death: May 15, 1987Rotterdam
23 months
younger sister
18991918
Birth: September 9, 1899Vlissingen
Death: November 18, 1918Rotterdam
Family with Johannes Hanswijk
husband
Johannes Hanswijk
18971971
Birth: September 16, 1897Rotterdam
Death: April 1, 1971Rotterdam
herself
Adriana Wilhelmina Bleijenberg
18971987
Birth: October 28, 1897Vlissingen
Death: May 15, 1987Rotterdam
Marriage
Marriage: March 12, 1919Rotterdam
7 months
son
Hermanus Hanswijk
19192013
Birth: October 22, 1919Rotterdam
Death: August 7, 2013Landgraaf
15 months
daughter
Pieternella Hanswijk
19212020
Birth: January 10, 1921Rotterdam
Death: April 21, 2020Capelle a/d IJssel
2 years
son
Johannes Hanswijk
19232019
Birth: May 15, 1923Rotterdam
Death: February 14, 2019Vlaardingen
6 years
son
Evert Wilhelmus Hanswijk
19292011
Birth: March 27, 1929Rotterdam
Death: July 31, 2011Hellevoetsluis
BirthGeboorte en/of doop:
Citation details:

Aktenr 604

Note: Afbeelding: Uittreksel uit het Geboorteregister
MarriageHuwelijk
Citation details:

Burgerlijke stand Rotterdam Huwelijken 1919, folio d37v., aktenr 538

DeathOverlijden
Citation details:

Rouwkaart

CremationCrematie
Citation details:

Rouwkaart

Note: Crematorium "Hofwijk", Rotterdam-Overschie.
SourceGeboorte en/of doop:
Birth

Afbeelding: Uittreksel uit het Geboorteregister

Cremation

Crematorium "Hofwijk", Rotterdam-Overschie.

Note

Roepnaam: Jaan. 1897: Vlissingen, wijk C, nummer 76. Gezocht in: 'Bevolkingsregisters Vlissingen 1890-1900' Id: 2052 Periode: 1890 Deel: B Toevoeging: 1 Blz: 175 Het gezin Bleijenberg verhuist van Vlissingen naar Rotterdam: 18 oktober 1913. Tot 1913 woont Adriana Wilhelmina in de Hobeinstraat in Vlissingen.

Distributie stamkaart aanwezig Crematie op 19 mei 1987.

Note

Kopie Huwelijksbijlagen aanwezig. Adres in 1934 : Schans 7a Rotterdam

Adres tot 1958: Russischestraat 98c Rotterdam

Adres vanaf 21 juni 1958 : Roselo 49 Rotterdam