Willemina Joanna Goosens, 18921967 (aged 74 years)

Name
Willemina Joanna /Goosens/
Surname
Goosens
Given names
Willemina Joanna
Also known as
Mien
Birth
Citation details: Rotterdam 1892 b151v, akte nr. 590
Note: Afbeelding van Trouwboekje Jacobus Harmen Goosens en Evriana Adriana Röttger.
Birth of a brother
Citation details: Trouwboekje (zie notitie)
Note: Trouwboekje Jacobus Harmen Goosens en Evriana Adriana Röttger.
Birth of a brother
Citation details: Trouwboekje (zie notitie)
Note: Trouwboekje J.H.Goosens en E.A. Röttger.
Birth of a sister
Citation details: Trouwboekje (zie notitie)
Note: Trouwboekje Jacobus Harmen Goosens en Evriana Adriana Röttger.
Death of a maternal grandmother
Source: Overlijden
Citation details: Pagina e149, aktenr. 5589
Birth of a brother
Citation details: Trouwboekje (zie notitie)
Note: Trouwboekje Jacobus Harmen Goosens en Evriana Adriana Röttger.
Death of a maternal grandfather
Source: Overlijden
Citation details: Pagina: b014v, aktenr. 154
Birth of a brother
Citation details: Rotterdam 1900 a147 akte nr. 1161
Note: Afbeelding van Trouwboekje Jacobus Harmen Goosens en Evriana Adriana Röttger.
Birth of a sister
Citation details: Trouwboekje Goosens - Röttger.
Note: Trouwboekje Jacobus Harmen Goosens en Evriana Adriana Röttger.
Death of a sister
Source: Overlijden
Citation details: Trouwboekje Goosens - Röttger.
Death of a paternal grandfather
Source: Overlijden
Citation details: Rotterdam 1917 f018, akte nr. 3774
Note: Aangiftedatum 29 juni 1917.
Marriage
Source: Huwelijk
Citation details: Burgerlijke stand Rotterdam Huwelijken 1917, folio t43. Aktenr 3275
Birth of a son
Citation details: Gezinskaart
Death of a paternal grandmother
Source: Overlijden
Citation details: Aktenr. 11
Birth of a son
Citation details: Persoonsbewijs
Birth of a son
Citation details: Gezinskaart Th.J.W. van der Noordt
Death of a father
Source: Overlijden
Citation details: Gezinskaart
Note: Overlijdensadvertentie aanwezig.
Burial of a father
Death of a mother
Source: Overlijden
Citation details: Rotterdam 1945 b118, 1404
Note: Schermafdruk: Familieadvertentie in het Rotterdamsch Nieuwsblad van 2 februari 1945, blz. 2.
Burial of a mother
Marriage of a son
Source: Huwelijk
Citation details: Bron: Nicolette van der Velde-van der Noordt
Death of a brother
Source: Overlijden
Citation details: Hoek v. Holland 1946 0004 aktenr. 18
Marriage of a son
Source: Huwelijk
Citation details: Bron: Nicolette van der Velde-van der Noordt
Death of a husband
Source: Overlijden
Burial of a husband
Death of a brother
Source: Overlijden
Citation details: Bron: Online Begraafplaatsen
Note: Begraafplaats: Gemeentelijke Begraafplaats, Westerweg 250, Alkmaar

Begraafplaats: Gemeentelijke Begraafplaats, Westerweg 250, Alkmaar
Graf id-nummer: 1038327
Begraafplaatsnr.: 1402
(Plaats)aanduiding: H-1785 oud

Death of a sister
Source: Overlijden
Citation details: Aktenr. A2219
Death
January 22, 1967 (aged 74 years)
Source: Overlijden
Citation details: Rouwkaart
Burial
January 26, 1967 (4 days after death)
Family with parents
father
mother
elder sister
Geboorte Cornelia Hendrina Goosens
18891966
Birth: November 16, 1889Rotterdam
Death: October 10, 1966Den Haag
13 months
elder brother
Geboorte Christiaan Friederich Wilhelm Goosens
18901984
Birth: December 12, 1890Rotterdam
Death: June 23, 1984Rotterdam
14 months
herself
Willemina Joanna Goosens
18921967
Birth: January 27, 1892Rotterdam
Death: January 22, 1967Rotterdam
13 months
younger brother
19 months
younger brother
Geboorte Jacobus Harmen Goosens
18941966
Birth: September 8, 1894Rotterdam
Death: January 9, 1966
2 years
younger sister
Evrina Adriana Goosens
1896
Birth: September 12, 1896Rotterdam
23 months
younger brother
Geboorte Jan Willem Goosens
1898
Birth: July 28, 1898Rotterdam
18 months
younger brother
Geboorte Johann Heinrich Goosens
19001946
Birth: February 2, 1900Rotterdam
Death: November 27, 1946Hoek van Holland
15 months
younger sister
Overlijden Maria Hendrina Goosens
19011901
Birth: April 29, 1901Rotterdam
Death: August 9, 1901Rotterdam
younger sister
Private
Family with Theodor Johann Wilhelm van der Noordt
husband
Theodor Johann Wilhelm van der Noordt
18881959
Birth: December 8, 1888Rotterdam
Death: December 21, 1959Rotterdam
herself
Willemina Joanna Goosens
18921967
Birth: January 27, 1892Rotterdam
Death: January 22, 1967Rotterdam
Marriage MarriageNovember 7, 1917Rotterdam
21 months
son
Jacobus Harmen van der Noordt
19192006
Birth: July 22, 1919Rotterdam
Death: October 23, 2006Amstelveen
3 years
son
Theodor Johann Wilhelm van der Noordt
19222005
Birth: March 25, 1922Rotterdam
Death: December 6, 2005Schiedam
8 years
son
Jan Willem van der Noordt
19292009
Birth: December 31, 1929Rotterdam
Death: April 21, 2009Dordrecht
Birth
Citation details: Rotterdam 1892 b151v, akte nr. 590
Note: Afbeelding van Trouwboekje Jacobus Harmen Goosens en Evriana Adriana Röttger.
Marriage
Source: Huwelijk
Citation details: Burgerlijke stand Rotterdam Huwelijken 1917, folio t43. Aktenr 3275
Death
Source: Overlijden
Citation details: Rouwkaart
Birth

Afbeelding van Trouwboekje Jacobus Harmen Goosens en Evriana Adriana Röttger.

Note

Roepnaam "Mien".
Persoonskaart aanwezig.
Begraven in het familiegraf op de Algemene Zuider Begraafplaats in Rotterdam.
Zerk id-nummer 204884 Begraafplaatsnr. 438 (Plaats)aanduiding Vak D6 - 6342

Note

Huwelijksbijlagen aanwezig.
1932 - 1967: Huygensstraat 3b, Rotterdam.