Annagiena Frederika Scholtens, 19162005 (aged 88 years)

Name
Annagiena Frederika /Scholtens/
Surname
Scholtens
Given names
Annagiena Frederika
Also known as
Annie (Zus)
Birth
Citation details: Aktenr. 1548
Death of a paternal grandfather
Source: Overlijden
Citation details: Aktenummer: 815
Note: Aangiftedatum: 27-06-1927

Aangiftedatum: 27-06-1927
Kopie rouwadvertentie Nieuwsblad van het Noorden, 28/06/1927, aanwezig.
Foto grafsteen aanwezig.
Begraafplaats: Zuiderbegraafplaats, Hereweg 87, Groningen
Graf id-nummer: 797942
Begraafplaatsnr.: 1330

Death of a maternal grandmother
Source: Overlijden
Citation details: Aktenummer 1155
Note: Aangiftedatum 20 juli 1929.
Death of a paternal grandmother
Source: Overlijden
Citation details: Aktenummer: 949
Note: Aangiftedatum: 01-08-1930
Burial of a paternal grandmother
Death of a father
Source: Overlijden
Citation details: Rouwkaart
Note: Kopie overlijdensadvertentie Nieuwsblad van het Noorden, 24-06-1957, aanwezig.
Burial of a father
Death of a mother
Source: Overlijden
Citation details: Rouwkaart
Burial of a mother
Death of a sister
Source: Overlijden
Citation details: Rouwkaart
Cremation of a sister
Source: Crematie
Citation details: Rouwkaart
Note: Crematorium "Hofwijk", Rotterdam-Overschie.
Death of a brother
Source: Overlijden
Citation details: Bron: Roelof Konigers jr.
Note: Kopie overlijdensadvertentie aanwezig.
Death of a sister
Source: Overlijden
Citation details: Rouwkaart (aanwezig)
Death
May 3, 2005 (aged 88 years)
Source: Overlijden
Citation details: Rouwkaart (aanwezig)
Family with parents
father
mother
elder sister
Jantje Willemina Scholtens
19011984
Birth: August 29, 1901Groningen
Death: January 30, 1984Rotterdam
18 months
elder brother
4 years
elder brother
19061907
Birth: November 24, 1906Groningen
Death: March 7, 1907Groningen
3 years
elder sister
Aaltje Scholtens
19101992
Birth: April 17, 1910Groningen
Death: August 1, 1992Groningen
elder brother
Private
herself
Annagiena Frederika Scholtens
19162005
Birth: October 15, 1916Groningen
Death: May 3, 2005Rotterdam
… … + Annagiena Frederika Scholtens
herself
Annagiena Frederika Scholtens
19162005
Birth: October 15, 1916Groningen
Death: May 3, 2005Rotterdam
daughter
Private
Birth
Citation details: Aktenr. 1548
Death
Source: Overlijden
Citation details: Rouwkaart (aanwezig)
Note

Op persoonskaart van haar ouders wordt vermeld, dat zij van de persoonskaar is afgevoerd op 9 april 1946.
Naar het westen van Nederland vertrokken samen met haar dochter Ineke.
Bron: Roelof Konigers jr.

Weduwe van Simon Langstraat.
(bron: rouwkaart)

Media object
Annagiena Frederika Scholtens
Annagiena Frederika Scholtens
Media object
Annagiena Frederika Scholtens
Annagiena Frederika Scholtens