Theodor Johann Wilhelm van der Noordt, 19222005 (aged 83 years)

Theodor Johann Wilhelm van der Noordt
Name
Theodor Johann Wilhelm /van der Noordt/
Surname
van der Noordt
Given names
Theodor Johann Wilhelm
Also known as
Wim
Birth March 25, 1922
Citation details: Persoonsbewijs
Birth of a brotherJan Willem van der Noordt
December 31, 1929 (aged 7 years)
Citation details: Gezinskaart Th.J.W. van der Noordt
Death of a maternal grandfatherJacobus Harmen Goosens
September 5, 1936 (aged 14 years)
Source: Overlijden
Citation details: Gezinskaart
Note: Overlijdensadvertentie aanwezig.
Burial of a maternal grandfatherJacobus Harmen Goosens
September 9, 1936 (aged 14 years)
Source: Begraven
Citation details: Overlijdensadvertentie
Note: Algemene Begraafplaats Crooswijk, Rotterdam.
Death of a paternal grandfatherCornelis van der Noordt
April 30, 1939 (aged 17 years)
Source: Overlijden
Citation details: Aktenr. 1991
Note: Aangiftedatum: 2 mei 1939
Death of a maternal grandmotherEvrina Adriana Röttger
January 31, 1945 (aged 22 years)
Source: Overlijden
Citation details: Rotterdam 1945 b118, 1404
Note: Schermafdruk: Familieadvertentie in het Rotterdamsch Nieuwsblad van 2 februari 1945, blz. 2.
Burial of a maternal grandmotherEvrina Adriana Röttger
February 7, 1945 (aged 22 years)
Source: Begraven
Citation details: Overlijdensadvertentie
Note: Alg. Begraafplaats Crooswijk, Rotterdam.
Death of a paternal grandmotherWilhelmina Motz
February 2, 1950 (aged 27 years)
Source: Overlijden
Citation details: Rotterdam 1950 b1-043, aktenr. 251
Note: Familieadvertentie
Death of a fatherTheodor Johann Wilhelm van der Noordt
December 21, 1959 (aged 37 years)
Source: Overlijden
Burial of a fatherTheodor Johann Wilhelm van der Noordt
December 24, 1959 (aged 37 years)
Source: Begraven
Citation details: Grafsteen
Note: Algem. Zuiderbegraafplaats, Rotterdam.
Death of a motherWillemina Joanna Goosens
January 22, 1967 (aged 44 years)
Source: Overlijden
Citation details: Rouwkaart
Burial of a motherWillemina Joanna Goosens
January 26, 1967 (aged 44 years)
Source: Begraven
Citation details: Grafsteen
Note: Algem. Zuiderbegraafplaats, Rotterdam.
Death December 6, 2005 (aged 83 years)
Source: Overlijden
Cremation December 12, 2005 (6 days after death)
Source: Crematie
Citation details: Foto: Algemene Begraafplaats Maassluis
Note: Crematie op maandag 12 december 2005, Crematorium Hofwijk, Rotterdam-Overschie.

Crematie op maandag 12 december 2005, Crematorium Hofwijk, Rotterdam-Overschie. Bijgezet op de Algemene Begraafplaats Maassluis.

Family with parents
father
Theodor Johann Wilhelm van der Noordt
18881959
Birth: December 8, 1888Rotterdam
Death: December 21, 1959Rotterdam
mother
Willemina Joanna Goosens
18921967
Birth: January 27, 1892Rotterdam
Death: January 22, 1967Rotterdam
Marriage MarriageNovember 7, 1917Rotterdam
21 months
elder brother
Jacobus Harmen van der Noordt
19192006
Birth: July 22, 1919Rotterdam
Death: October 23, 2006Amstelveen
3 years
himself
Theodor Johann Wilhelm van der Noordt
19222005
Birth: March 25, 1922Rotterdam
Death: December 6, 2005Schiedam
8 years
younger brother
Jan Willem van der Noordt
19292009
Birth: December 31, 1929Rotterdam
Death: April 21, 2009Dordrecht
Family with Private
himself
Theodor Johann Wilhelm van der Noordt
19222005
Birth: March 25, 1922Rotterdam
Death: December 6, 2005Schiedam
wife
Private
daughter
Private
daughter
Private
BirthGeboorte en/of doop:
Citation details: Persoonsbewijs
DeathOverlijden
Citation details: Rouwkaart
CremationCrematie
Citation details: Foto: Algemene Begraafplaats Maassluis
Note: Crematie op maandag 12 december 2005, Crematorium Hofwijk, Rotterdam-Overschie.

Crematie op maandag 12 december 2005, Crematorium Hofwijk, Rotterdam-Overschie. Bijgezet op de Algemene Begraafplaats Maassluis.

Cremation

Crematie op maandag 12 december 2005, Crematorium Hofwijk, Rotterdam-Overschie. Bijgezet op de Algemene Begraafplaats Maassluis.

Note

Roepnaam: Wim Overleden in Vlietland Ziekenhuis, Schiedam op dinsdag 6 december 2005, 19.45 uur. Crematie op maandag 12 december 2005, Crematorium Hofwijk, Rotterdam-Overschie.

Algemene Begraafplaats Willem de Zwijgerstraat 36 3143 LR Maassluis Zerk id-nummer 430267 Begraafplaatsnr. 387 (Plaats)aanduiding C nis 22 Urnenmuur

=================================================== Komt voor op lijsten van vreemdelingen die tijdens WO II in Duitsland verbleven. Kopie documenten via Ancestry.com gevonden. 1 document: verblijf in (waarschijnlijk) Ulm.

Wim is bij de razzia in 1944 vanuit Rotterdam weggevoerd naar Noord-Duitsland . 1 document: verblijf in Gemeinschaftslager Emden/Früchteburg. Op 18 maart 1945 op transport naar Gemeinschaftslager "Neue Heimat".