Maria Klasina Röder, 19272013 (aged 85 years)

Maria Klasina Röder
Name
Maria Klasina /Röder/
Surname
Röder
Given names
Maria Klasina
Also known as
Miep
Birth December 4, 1927
Citation details: Trouwboekje
Birth of a brotherNicolaas Frederik Röder
April 4, 1929 (aged 1 year)
Citation details: Persoonskaart Nicolaas Röder
Death of a paternal grandmotherMaria Cherline de Herder
August 12, 1938 (aged 10 years)
Source: Overlijden
Citation details: Overlijdensakte B 1541
Note: Aangifte overlijden 15 augustus 1938
Birth of a sisterKlasina Maria Röder
February 2, 1939 (aged 11 years)
Citation details: Persoonskaart Nicolaas Röder
Death of a paternal grandfatherNikolaas Röder
August 29, 1944 (aged 16 years)
Source: Overlijden
Citation details: Aktenr. 22
Death of a maternal grandfatherFrederik Scholtens
June 23, 1957 (aged 29 years)
Source: Overlijden
Citation details: Rouwkaart
Note: Kopie overlijdensadvertentie Nieuwsblad van het Noorden, 24-06-1957, aanwezig.
Burial of a maternal grandfatherFrederik Scholtens
June 27, 1957 (aged 29 years)
Source: Begraven
Citation details: Rouwkaart
Note: Begraafplaats Selwerderhof, Groningen.
Death of a childN.N. Hanswijk
January 29, 1959 (aged 31 years)
Source: Overlijden
Citation details: Aktenr. 48
Death of a maternal grandmotherKlasina Maria Woltjer
November 24, 1966 (aged 38 years)
Source: Overlijden
Citation details: Rouwkaart
Burial of a maternal grandmotherKlasina Maria Woltjer
November 28, 1966 (aged 38 years)
Source: Begraven
Citation details: Rouwkaart
Note: Begraafplaats Selwerderhof, Groningen
Death of a motherJantje Willemina Scholtens
January 30, 1984 (aged 56 years)
Source: Overlijden
Citation details: Rouwkaart
Cremation of a motherJantje Willemina Scholtens
February 3, 1984 (aged 56 years)
Source: Crematie
Citation details: Rouwkaart
Note: Crematorium "Hofwijk", Rotterdam-Overschie.
Death of a fatherNicolaas Röder
December 2, 1985 (aged 57 years)
Source: Overlijden
Citation details: Rouwkaart
Cremation of a fatherNicolaas Röder
December 6, 1985 (aged 58 years)
Source: Crematie
Citation details: Rouwkaart
Note: Crematorium "Hofwijk", Rotterdam-Overschie.
Death of a brotherFrederik Nicolaas Röder
January 9, 1991 (aged 63 years)
Source: Overlijden
Citation details: Bron: Miep Hanswijk-Röder
Death of a sisterKlasina Maria Röder
March 1, 2001 (aged 73 years)
Source: Overlijden
Citation details: Bron: Miep Hanswijk-Röder
Death of a brotherNicolaas Frederik Röder
August 9, 2012 (aged 84 years)
Source: Overlijden
Citation details: Rouwkaart
Death March 13, 2013 (aged 85 years)
Source: Overlijden
Citation details: Uittreksel Overlijdensakte
Cremation March 20, 2013 (7 days after death)
Source: Crematie
Citation details: Rouwkaart
Note: Crematorium "Beukenhof", Schiedam.
Family with parents
father
Nicolaas Röder
19011985
Birth: April 26, 1901Heemstede
Death: December 2, 1985Rotterdam
mother
Jantje Willemina Scholtens
19011984
Birth: August 29, 1901Groningen
Death: January 30, 1984Rotterdam
Marriage MarriageOctober 28, 1925Den Haag
3 months
elder brother
Frederik Nicolaas Röder
19261991
Birth: January 16, 1926Groningen
Death: January 9, 1991Voorschoten
23 months
herself
Maria Klasina Röder
19272013
Birth: December 4, 1927Rotterdam
Death: March 13, 2013Schiedam
16 months
younger brother
Nicolaas Frederik Röder
19292012
Birth: April 4, 1929Rotterdam
Death: August 9, 2012Schiedam
10 years
younger sister
Klasina Maria Röder
19392001
Birth: February 2, 1939Rotterdam
Death: March 1, 2001Rotterdam
Family with Johannes Hanswijk
husband
Johannes Hanswijk
19232019
Birth: May 15, 1923Rotterdam
Death: February 14, 2019Vlaardingen
herself
Maria Klasina Röder
19272013
Birth: December 4, 1927Rotterdam
Death: March 13, 2013Schiedam
son
Private
child
BirthGeboorte en/of doop:
Citation details: Trouwboekje
DeathOverlijden
Citation details: Uittreksel Overlijdensakte
CremationCrematie
Citation details: Rouwkaart
Note: Crematorium "Beukenhof", Schiedam.
Cremation

Crematorium "Beukenhof", Schiedam.

Note

Roepnaam: Miep

Miep Hanswijk werd op 4 maart 2013 opgenomen in het Vlietland Ziekhuis in Schiedam en verpleegd op de afdeling Geriatrie. Ze had geruime tijd last van jicht. De ontstekingen bleken niet over te gaan en werden verergerd omdat ze al enige weken nauwelijks at. Daarvoor was ze al verzwakt geraakt door vocht achter haar longen. Thuisblijven was geen optie meer.

In de nacht van zaterdag 9 maart op zondag 10 maart werd ze getroffen door een darmbloeding. Aanvankelijk werd gedacht dat de darmbloeding veroorzaakt werd door de bloedverdunners. Op maandagavond 11 maart is ze buiten bewustzijn geraakt. Dinsdag heeft ze onafgebroken geslapen. Woensdagochtend 13 maart was ze bij kennis. Ze herkende ons. Praten was voor haar nagenoeg onmogelijk. Wij menen opgemaakt te hebben dat ze nog zei: "Het is goed zo". Ze was erg verzwakt en haar ademhaling werd onregelmatiger. 's Middags om 16.40 uur overleed ze in het bijzijn van John sr, Marianne en John jr. Als doodsoorzaak werd genoteerd: bloeding aan het maag darmkanaal.